Hakkımızda

Değerlerimiz, gideceğimiz yönü gösteren pusulamızdır.
İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.

Türkiye'nin Lider Emlak Firması: Tekin Realty Gayrimenkul 

2015yılında kurulan TEKİN REALTY , kendi yolumuzu bulmak için amaçlamış olduğumuz kararlılık ve profesyonellik ilkelerimizle her geçen gün gelişmeye devam etmiştir. İşimizin nitelik ve nicelik olarak hacmi de aynı oranda artmaya devam etmiştir. Yıllardır göstermiş olduğumuz bu kararlılık ve azim ile şirketimizin ilerlemesi elbette ki bir şans değil! Bağlı olduğumuz değerler, Türkiye emlak piyasasında liderliği üstlenmemizi sağlıyor.

Sürdürülebilirli

Sürdürülebilirlik: 
Ticari hayatta uzun ömürlü olmak Türkiye’deki bir şirket için büyük başarıdır. İstatistiklere göre şirketlerin %80’i 5 yıl, %96’sı ise maksimum 10 yıl boyunca piyasada var olmaktadır. Bu oranlara rağmen, 2015 yılından bu yana emlak sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet gösterdiğimizi belirtmekten gurur duyuyoruz.


Mükemmellik

Mükemmellik: 
TEKİN REALTY profesyonel, iyi organize edilmiş, deneyimli ve proaktif bir şirkettir. Hizmet alanımızdaki tüm mülkleri, arkaplanındaki tüm bilgileri ve satın alma sürecinin tüm aşamaları hakkında bilgi sahibiyiz. Satın alma sürecinde her iki taraf için de adil bir fiyat belirlenmesi bizim için önemli bir hedeftir. Mükemmeliyetçiliğin bir sonucu olarak, %100 başarı ile binlerce anahtar teslim ettik. Kısacası, mülk satın alma sürecinde Antalya Homes ile çalışmak mükemmel bir gayrimenkul hizmeti garanti ediyor.


İnovasyon

İnovasyon:
 2015 yılında işimize başladığımızda, bir mülk için “satılık” panosu asarak ilan veriyorduk. Şimdiyse, global emlak portalları, birden fazla şirket web siteleri, uluslararası gayrimenkul ortakları ve daha fazlasını içeren 50 farklı kanalda 6 farklı dilde ilan veriyoruz. Müşterilerimiz dünyanın her yerinden bizimle hızla iletişime geçebilirler. Doğru, dakik ve ulaşılabilir olmak için kendimizi sürekli yeniliyoruz.


Dürüstlük

Dürüstlük: 
Doğruluk ve dürüstlük, işimizin temelinde yer alan iki önemli kavramdır. Mülk satın alımının oldukça ciddi ve önemli bir karar olduğunun bilincindeyiz ve insanların tasarruflarına saygı duyuyoruz. Sadece satış yapmak için mülk sahibi olmak isteyenleri asla yanlış bilgilendirmiyoruz. Bizim rolümüz, satış sürecinin şartlara uygun ve adil bir şekilde tamamlanması için alıcı ve satıcı arasında hakem olmaktır.


İyilik

İyilik: 
Müşterilerimiz ile kurduğumuz ilişkilerde %100 mutluluğu hedefliyoruz. Mülk satın alımından yıllar sonra bile müşterilerimiz ile temas halindeyiz. Bizimle birlikte olmayı seçen mutlu müşterilerimiz TEKİN REALTY’u dünya genelinde "iyi bir şirket" olarak anıyor. Bu sebeple satışlarımızın %40’ını referans yoluyla gerçekleştiriyoruz.

Emlak satın alırken, karar vermenin ne kadar zor bir süreç olduğunu biliyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca emlak arasından hayallerinizdeki evi bulmak için deneyim ve çaba gerekiyor. TEKİN REALTY olarak uzman kadromuzla birlikte tüm bu süreç boyunca sizinle beraberiz.

 

 

 

Tekin Realty Emlak;

Her çeşit gayrimenkulün alımı, satımı ve kiralanmasında profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Arzu edilen yer ve fiyatta gayrimenkul taleplerini bulmak bizim görevimizdir.

Sitemizden, portföyümüzdeki Emlakları istediğiniz an inceleyebilirsiniz. Kullandığımız otomatik Emlak yönetim sistemi ile portföyümüzde kayıtlı Emlaklardaki değişiklikler anında İnternet Sitemize yansımaktadır. Böylelikle site ziyaretçilerimize güncel bilgiler sunmaktayız.

Satılık veya Kiralık gayrimenkulünüzün portföyümüze eklenmesi için Telefon ile iletişim kurabilirsiniz.(İsterseniz Whatsapp dan Emlak bilgileri ve resimlerini gönderebilirsiniz.)

Aradığınız Emlaklar için 0 (553) 644 14 46  0 538 375 12 71 0 542 770 60 72  Telefon numaramızdan Emlak talebinizi iletebilirsiniz. Danışmanlarımız tarafından en kısa zamanda. Aradığınız özellikteki emlak portföyümüze eklendiği anda otomatik olarak bilgilendirileceksiniz.

Tekin Realty Emlak Hizmetleri;

Tüm hizmetlerimizde, güvenilirliği ve dürüstlüğü en önemli prensip olarak kabul eden Firmamız sizlere de hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

 
https://www.tekinrealty.com.tr/ © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır -
UA-191486221-1